Psycholog, pedagog, doradca-seksuolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. W swojej pracy łącze nurty terapii behawioralno – poznawczej i systemowej. Korzystam z doświadczenia pedagogicznego i wiedzy z zakresu seksuologii.

Ukończyłam kierunek psychologia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Psychologii. W trakcie trwania studiów w ramach psychologii klinicznej realizowałam ścieżki z seksuologii, neuropsychologii, psychoonkologii, kryminalistyki, interwencji kryzysowej i terapii rodzin i par.

  • W 2011 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z Doradztwa w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  • W 2015 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z Pedagogiki również na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  • W historii swojej praktyki występowałam już w roli doradcy, terapeuty, psychologa szkolnego i wykładowcy. Prowadzę terapię indywidualną jak i grupową, warsztaty i szkolenia, udzielam porad psychologicznych.
  • Aktualnie pełnię obowiązki psychologa-terapeuty młodzieży w Domu Opiekuńczo-Wychowawczym dla Dziewcząt im. Bł. Marii Karłowskiej. Prowadzę tam terapię indywidualną, grupową, sesje relaksacji i radzenia sobie ze stresem oraz metody terapii poprzez muzykę i sztukę. Pełnię również dyżury poradnictwa psychologicznego i grup terapeutycznych dzieci i młodzieży we Fundacji Małymi Oczami.

    W moim spojrzeniu na pracę psychologa bardzo bliskie mi jest podejście rozwojowe, humanistyczne, zamykające się w stwierdzeniu, że „do psychologa przychodzi się nie tylko po to by poczuć się lepiej ale przede wszystkim by stać się lepszym”. Każda osoba zasługuje na osobistego psychologa, który w profesjonalny sposób poprowadzi i potowarzyszy jej w drodze do rozwoju i poprawienia komfortu jej życia. Nie borykaj się z tym sam.